Bu sayfa : 3371032 kez ziyaret edilmiştir.

Bu Ders 15894 Kez Görüntülendi.

YGS LYS DGS Puan Hesaplama

Bu haber : kez izlenmiştir

Yorumlar

sinem | 07 Nisan 2014 20:12

hocam allah razı olsun duacıyız size ya fiziği sizin sayenizde sevdim arkadaşlarında dediği gibi işiniz zor ama yardıma çok ihtiyacımız var en kısa zamanda diğer konu anlatımlı videolarınızı bekliyoruz. nette birçok ders anlatımı video buluyorum ama sizin gibisine denk gelmedim sizden dinlemezsem anlayamam fiziği lütfen yardımcı olun :)

damla | 20 Aralık 2013 14:08

Hocam hergün sizi izliyorum netlerimde artışlar olduğunu görüyorum. Lütfen Hocam videoları en kısa zamanda yüklemenzi rica ediyorum. Biliyorum işiniz çok zor ama inanın sizin gibi hocalara ihtiyacımız var. Allah razı olsun herşey için hocam.Allah'a emanet olun.

şeyda | 13 Nisan 2013 09:17

Hocam sınava çok az kaldı lütfen lys konularına çok ihtiyacım var ve eminimki benimle birlikte birçok kişi konu anlatım videolarını bekliyor. Sınav gelmeden eklerseniz çok seviniriz. Teşekkürler

zeynep | 23 Aralık 2012 20:59

Hocam biliyorum bu videoları hazırlamak sizin için bayağı uğraştırıcı oluyor. Ama Fizik dersine sizinle ısındım diyebilirim. Her seferinde yeni konular eklenmiştir ümidiyle açıyorum internetteki okulu. Allah yardımcınız olsun. Katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler...

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

Bu sayfa : 4322830 kez ziyaret edilmiştir.

Bu sayfa : 4074737 kez ziyaret edilmiştir.